Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Irena Baliūnienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė 8B

2.

Asta Barauskienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė 7A

3.

Rita Bimbirienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė IIB
4. Dovilė Marcinkevičienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė 5B
5. Dalia Raslanienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė 7B

6.

Žaneta Kazlauskienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, mokytojo padėjėja Vyresnioji mokytoja IIC

Užsienio kalbų mokytojai

8. Renata Laima Blaškevičiūtė Anglų ir vokiečių kalbų mokytoja Vyresnioji mokytoja  
9. Elina Šablinskaja Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė IIA
10. Vilija Špiliauskaitė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
11. Elzbieta Juknevičiūtė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja   
12. Gintaras Vaidogas Anglų kalbos mokytojas Vyresnysis mokytojas  
13. Erika Mukaitė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja  
14. Lina Balaišienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja 8A
15. Irina Rastorgujeva Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

16.

Dalia Charūnaitė Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja 6C

17.

Miroslavas Franckevičius Matematikos mokytojas Vyresnysis mokytojas 6A

18.

Daiva Jonikienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja IC

19.

Valda Karmazienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
20. Aušra Malinauskaitė-Sidorkina

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

IIB
21. Povilas Tenikis Matematikos mokytojas Mokytojas metodininkas IVB
22. Vita Strasevičienė Informacinių technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja  
23. Giedrius Išora Informacinių technologijų mokytojas Mokytojas   

Gamtos mokslų mokytojai

24.

Violeta Grincevičienė Chemijos, biologijos ir žmogaus saugos mokytoja Vyresnioji mokytoja IB
25. Alvyda Nekrasovienė Chemijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

26.

Justinas Mickūnas Biologijos mokytojas Vyresnysis mokytojas IVA
27. Lilijana Mickūnienė Biologijos mokytoja Vyresnioji mokytoja 7C
28. Onutė Fylerytė Fizikos mokytoja Mokytoja IIIA

Socialinių mokslų mokytojai

29.

Juozas Rūškys Istorijos mokytojas Mokytojas  5C

30.

Rasa Peleckienė Istorijos mokytoja Mokytoja metodininkė 6B
31. Aušra Malinauskaitė-Sidorkina Tikybos mokytoja Mokytoja metodininkė IIIB

32.

Danguolė Šumskienė

Etikos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja

Mokytoja metodininkė

 
33. Lilijana Mickūnienė Geografijos mokytoja Vyresnioji mokytoja 7C
34. Tereza Artamonova Geografijos ir ekonomikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
35. Vida Jodkė Geografijos ir gamtos mokytoja Vyresnioji mokytoja IA

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

36.

Dalia Davidavičienė Muzikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

37.

Violeta Debesienė Dailės mokytoja Mokytoja metodininkė 5A
38. Virgina Galiauskienė Choreografijos mokytoja Mokytoja   

39.

Petras Franceson Fizinio ugdymo mokytojas Vyresnysis mokytojas  

40.

Rimantas Jončys Fizinio ugdymo mokytojas Vyresnysis mokytojas  
41. Zita Narkeliūnaitė Fizinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

42.

Audronė Lukšienė

Dailės mokytoja

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

Mokytoja

 
43. Vaida Veršylaitė Technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja 8C
44. Rytis Šakys Technologijų mokytojas Vyresnysis mokytojas  
45. Danguolė Šumskienė Technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Vievio gimnazijos Abromiškių sanatorijos skyrius

Eil. Nr Vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacinė kategorija Vadovauja
1. Marija Vaičiūnienė Skyriaus vedėja ir anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
2. Daiva Balčėnienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja ekspertė  
3. Emilija Bujienė Istorijos ir geografijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
4. Olga Chvorostova Etikos mokytoja  Mokytoja metodininkė  
5. Rita Ižganaitytė Paliokienė Anglų ir vokiečių kalbų mokytoja Vyresnioji mokytoja  
6. Ieva Kriaučiūnaitė Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja 1/4 jungtinė klasė
7. Vitalija Kubilienė Fizikos ir chemijos mokytoja Mokytoja metodininkė  
8. Bronislava Kurmilavičienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
9. Jelena Lapina Fizikos ir matematikos mokytoja, mokytojo padėjėja Mokytoja

9/10 jungtinė klasė,

11/12 jungtinė klasė

10. Justinas Mickūnas Biologijos mokytojas Vyresnysis mokytojas

5/6 jungtinė klasė,

7/8 jungtinė klasė

11. Irina Rastorgujeva Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
12. Ramūnas Saliuta Informacinių technologijų mokytojas Mokytojas  

 

Atnaujinta: 2022-09-21
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.50 - 15.35
  • 9. 15.45 - 16.30
Patyčių dėžutė