Mėnesio veiklos planas

PATVIRTINTA

Elektrėnų sav. Vievio gimnazijos

direktoriaus 2023 m. sausio 31 d.

įsakymu Nr. 6V-29

 

 

VIEVIO GIMNAZIJOS 2023 M. VASARIO MĖN. VEIKLOS PLANAS

 

                                                            2022–2023 m. m.

 

Eil. Nr.

Renginio pavadinimas

Data

Dalyviai

Atsakingas

  1.  

Savivaldybės biologijos olimpiada (II etapas)

01

I–IV g. klasių mokiniai

V. Karmazienė

L. Mickūnienė

  1.  

Gimnazijos informacinių technologijų olimpiados
III etapo atrankinė dalis

02

III–IV g. klasių mokiniai

V. Karmazienė

V. Strasevičienė

  1.  

Savivaldybės vokiečių kalbos konkursas (II etapas)

02

8 klasių mokiniai

J. Karsakaitė

R. L. Blaškevičiūtė

  1.  

Gimnazijos tarybos posėdis

02,

18.00 val.

Tarybos nariai

A. Barauskienė

G. Dobilaitis

  1.  

Renginys, skirtas 1863-1864 metų sukilimui paminėti, Vievio miesto Lazdynų Pelėdos bibliotekoje

03,

12.00 val.

IB g. klasės mokiniai

J. Rūškys

  1.  

Respublikinis IT konkursas „Bebras“ (II etapas)

04

Tautvydas Tauras

V. Strasevičienė

  1.  

Savivaldybės matematikos olimpiada (II etapas)

06

 

 

07

 

 

08

7–8 klasių mokiniai

 

I–IV g. klasių mokiniai

 

5–6 klasių mokiniai

V. Karmazienė

  1.  

Elektrėnų savivaldybės mokinių žaidynės (vaikinų tinklinio varžybos)

06

III–IV g. klasių mokiniai

Z. Narkeliūnaitė

  1.  

Užsienio kalbų metodinės grupės susirinkimas

07,

14.50 val.

Užsienio kalbų mokytojai

J. Karsakaitė

V. Špiliauskaitė

  1.  

Estetinio ugdymo metodinės grupės susirinkimas

08,

14.50 val.

Estetinio ugdymo mokytojai

J. Karsakaitė

V. Veršylaitė

  1.  

Gimnazijos istorijos olimpiada (I etapas)

08

II–III g. klasių mokiniai

R. Peleckienė

J. Rūškys

  1.  

Savivaldybės meninio skaitymo konkursas (II etapas)

08

5–8, I–III g. klasių mokiniai

R. Bimbirienė

Ž. Kazlauskienė

  1.  

Renginys „Duona mūsų buityje ir papročiuose“

08

6B klasės mokiniai

V. Veršylaitė

V. Selskienė

  1.  

Gimnazijos STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiada
(I etapas)

09

5–8 klasių mokiniai

V. Grincevičienė

J. Mickūnas

L. Mickūnienė

  1.  

Savivaldybės užsienio (rusų) kalbos olimpiada

09

II–III g. klasių mokiniai

L. Balaišienė

I. Rastorgujeva

  1.  

Veiklos, skirtos Vasario 16-ajai:

  • Bendradarbiavimo pamoka su Kauno Vileišių mokykla;

 

  • Netradicinė pamoka bibliotekoje;

 

  • Respublikinis rašinių konkursas „Ko išmokė Lietuva?“.

 

09

 

 

09

 

 

10

 

7C klasės mokiniai

 

6A klasės mokiniai

 

6C, IIB g. klasių mokiniai

 

R. Bimbirienė

 

 

A. Barauskienė

L. Dzingienė

 

D. Raslanienė

R. Bimbirienė

  1.  

Kūrybinės dirbtuvės. Minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

09,

14.00 val.

6B klasės mokiniai

V. Jodkė

  1.  

Renginys „Valentino diena“

10

Gimnazijos bendruomenė

Mokinių taryba

V. Veršylaitė

  1.  

Lietuvių kalbos metodinės grupės susirinkimas

14

Lietuvių kalbos mokytojos

J. Karsakaitė

R. Bimbirienė

  1.  

Interjero šventinis akcentas, skirtas Vasario 16-ajai

I savaitė

7–8 klasių mokiniai

V. Debesienė

V. Veršylaitė

  1.  

B. Petchenik vaikų žemėlapių konkursas „Mano ateities pasaulis“

I savaitė

7–8 klasių mokiniai

V. Jodkė

  1.  

Tarptautinis piešinių konkursas „Oro sportas ir aplinkosauga“

I savaitė

6–8, I–II g. klasių mokiniai

V. Debesienė

 

  1.  

Mokinių piešinių paroda „Ką mums žada Triušio metai?“

II savaitė

5–8 klasių mokiniai

V. Debesienė

  1.  

Atrankos etapas gimnazijoje į
6-ąją Lietuvos mokinių braižybos olimpiadą

II savaitė

III–IV g. klasių mokiniai

R. Šakys

  1.  

Integruota technologijų, rusų, vokiečių kalbų pamoka „Valentino dienos atvirukas“

II savaitė

6A, 6C klasių mokiniai

V. Veršylaitė

I. Rastorgujeva

R. L. Blaškevičiūtė

L. Balaišienė

  1.  

Integruota technologijų ir anglų kalbos pamoka „Sveika lėkštė – vaisių salotos“

II savaitė

5C klasės mokiniai

V. Veršylaitė

E. Juknevičiūtė

  1.  

Projektinis ciklas „Smagus sumuštinis“

II–IV savaitė

5A klasės mokiniai

V. Veršylaitė

V. Špiliauskaitė

  1.  

Integruota technologijų ir anglų kalbos pamoka „Košės – sveika ir skanu“

IV savaitė

6B klasės mokiniai

V. Veršylaitė

E. Šablinskaja

  1.  

Tiksliųjų mokslų metodinės grupės susirinkimas

IV savaitė

Tiksliųjų mokslų mokytojai

V. Strasevičienė

D. Jonikienė

  1.  

Chemijos projektas „Mokomės kitaip“

20–24

8, IV g. klasių mokiniai

A. Nekrasovienė

  1.  

Veiklos, skirtos lietuvių kalbos dienoms „Kelionė gimtojo žodžio takais“:

  • Viktorina „Pažinkime savo gimtąją kalbą“;

 

  • „Kalbos medis“;

 

 

  • „Iš tautosakos verpetų“ (netradicinė pamoka-renginys Vievio Lazdynų Pelėdos bibliotekoje);

 

  • „Kalba – didžiausias tautos turtas“;

 

  • Netradicinės pamokos „Gimtoji kalba – tarsi švyturys“.

20–24

 

 

 

8C ir IA g. klasių mokiniai

 

5B klasės mokiniai

 

6C klasės mokiniai

 

 

 

7A klasės mokiniai

 

5A, IC, IIB g. klasių mokiniai

 

 

 

D. Marcinkevičienė

 

 

D. Marcinkevičienė

 

 

D. Raslanienė

 

 

 

 

A. Barauskienė

L. Dzingienė

 

R. Bimbirienė

  1.  

Vaikinų tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

21

I–IV g. klasių mokiniai

Z. Narkeliūnaitė

  1.  

Savivaldybės istorijos olimpiada (II etapas)

23

II–III g. klasių mokiniai

V. Karmazienė

R. Peleckienė

  1.  

Šimtadienis

24,

18.00 val.

III–IV g. klasių mokiniai, mokytojai, IV g. klasių mokinių tėvai, broliai, seserys

A. Malinauskaitė-Sidorkina

O. Fylerytė

P. Tenikis

J. Mickūnas

  1.  

Elektrėnų savivaldybės mokinių žaidynės (vaikinų smiginio varžybos)

22–28

I–IV g. klasių mokinių rinktinė

Z. Narkeliūnaitė

  1.  

Elektrėnų savivaldybės mokinių žaidynės (vaikinų 3x3 krepšinio varžybos)

28

I g. klasių mokiniai

Z. Narkeliūnaitė

  1.  

Gamtos-socialinių mokslų metodinės grupės susirinkimas

28,

14.50 val.

Gamtos, socialinių mokslų mokytojai

V. Karmazienė

L. Mickūnienė

  1.  

Respublikinis integruotas gamtos ir technologijų  konkursas „Paukščių sugrįžtuvės  2023. Pievų paukščiai“

Visas mėnuo

5–8 klasių mokiniai

D. Šumskienė

L. Mickūnienė

J. Mickūnas

  1.  

Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda  „Lašelio kelionė“

Visas mėnuo

5 klasių mokiniai

A. Apyvalienė

  1.  

Integruotas dailės-lietuvių kalbos-karjeros ugdymo projektas „Kuriame ir iliustruojame haiku tema „Kuo būti?“

Visas mėnuo

5A, 5B, 6B, 6C, 7A, 8C klasių mokiniai

 

 

 

D. Marcinkevičienė V. Veršylaitė

V. Debesienė

R. Bimbirienė

Ž. Kazlauskienė

A. Barauskienė

D. Raslanienė

V. Debesienė

  1.  

Projektas „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“

Visas mėnuo

Gimnazijos bendruomenė

A. Apyvalienė

V. Debesienė

V. Veršylaitė

D. Šumskienė

V. Čibirienė

  1.  

Buitinių elektronikos atliekų rūšiavimas

Visas mėnuo

5–8, I–III g. klasių mokiniai

J. Mickūnas

L. Mickūnienė

V. Grincevičienė

D. Šumskienė

 

_____________________________________

Atnaujinta: 2023-02-05
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
1. 08.00 – 08.45
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.00 – 13.45
  • 7. 13.55 – 14.40
  • 8. 14.50 – 15.35
  • 9. 15.45 – 16.30
Patyčių dėžutė