Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

1.

Irena Baliūnienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė IB

2.

Asta Barauskienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė 8A

3.

Rita Bimbirienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė IIIB
4. Dovilė Marcinkevičienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė 6B
5. Dalia Raslanienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė 8B

6.

Žaneta Kazlauskienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, mokytojo padėjėja Vyresnioji mokytoja 5C

Užsienio kalbų mokytojai

8. Renata Laima Blaškevičiūtė Anglų ir vokiečių kalbų mokytoja Vyresnioji mokytoja  
9. Elina Šablinskaja Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 6C
10. Vilija Špiliauskaitė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
11. Elzbieta Juknevičiūtė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja   
12.        
13. Vaida Barščevičienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
14. Lina Balaišienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja IA
15. Irina Rastorgujeva Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

16.

Dalia Charūnaitė Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja 7C

17.

Miroslavas Franckevičius Matematikos mokytojas Vyresnysis mokytojas 7A

18.

Daiva Jonikienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja IIC

19.

Valda Karmazienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
20. Aušra Malinauskaitė-Sidorkina

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

IIIB
21. Povilas Tenikis Matematikos mokytojas Mokytojas metodininkas IIIA
22. Vita Strasevičienė Informacinių technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Gamtos mokslų mokytojai

23.

Violeta Grincevičienė Chemijos, biologijos ir žmogaus saugos mokytoja Vyresnioji mokytoja IIB
24. Snieguolė Butkutė Chemijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

25.

Justinas Mickūnas Biologijos mokytojas Vyresnysis mokytojas 5B
26. Lilijana Mickūnienė Biologijos mokytoja Vyresnioji mokytoja 8C
27. Onutė Fylerytė Fizikos mokytoja Mokytoja IVA

Socialinių mokslų mokytojai

28.

Viktorija Gildutienė Istorijos mokytoja Mokytoja 5A

29.

Rasa Peleckienė Istorijos mokytoja Mokytoja metodininkė 7B
30. Aušra Malinauskaitė-Sidorkina Tikybos mokytoja Mokytoja metodininkė IVB

31.

Danguolė Šumskienė

Etikos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja

Mokytoja metodininkė

 
32. Lilijana Mickūnienė Geografijos mokytoja Vyresnioji mokytoja 7C
33. Tereza Artamonova Geografijos ir ekonomikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
34. Vida Jodkė Geografijos ir gamtos mokytoja Vyresnioji mokytoja IIA

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

35.

Dalia Davidavičienė Muzikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

36.

Violeta Debesienė Dailės mokytoja Mokytoja metodininkė 6A
37. Virgina Galiauskienė Choreografijos mokytoja Mokytoja   

38.

Petras Franceson Fizinio ugdymo mokytojas Vyresnysis mokytojas  

38.

Rimantas Jončys Fizinio ugdymo mokytojas Vyresnysis mokytojas  
40. Zita Narkeliūnaitė Fizinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

41.

Audronė Lukšienė

Dailės mokytoja

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

Mokytoja

 
42. Vaida Veršylaitė Technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja IC
43. Rytis Šakys Technologijų mokytojas Vyresnysis mokytojas  
44. Danguolė Šumskienė Technologijų mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Vievio gimnazijos Abromiškių sanatorijos skyrius

Eil. Nr Vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacinė kategorija Vadovauja
1. Marija Vaičiūnienė Skyriaus vedėja ir anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
2. Daiva Balčėnienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja ekspertė  
3. Emilija Bujienė Istorijos ir geografijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
4. Olga Chvorostova Etikos mokytoja  Mokytoja metodininkė  
5. Rita Ižganaitytė Paliokienė Anglų ir vokiečių kalbų mokytoja Vyresnioji mokytoja  
6. Ieva Kriaučiūnaitė Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja 1/4 jungtinė klasė
7. Vitalija Kubilienė Fizikos ir chemijos mokytoja Mokytoja metodininkė  
8. Bronislava Kurmilavičienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
9. Jelena Lapina Fizikos ir matematikos mokytoja, mokytojo padėjėja Mokytoja

9/10 jungtinė klasė,

11/12 jungtinė klasė

10. Justinas Mickūnas Biologijos mokytojas Vyresnysis mokytojas

5/6 jungtinė klasė,

7/8 jungtinė klasė

11. Irina Rastorgujeva Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
12. Ramūnas Saliuta Informacinių technologijų mokytojas Mokytojas  

 

Atnaujinta: 2024-02-14
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.00 – 13.45
  • 7. 13.55 – 14.40
  • 8. 14.50 – 15.35
  • 9. 15.45 – 16.30