Netradicinė pamoka

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-12-07
  • Kategorija: Aktualijos

Gruodžio 2 dieną Vievio gimnazijos skaitykloje 5B klasės mokiniai džiaugėsi įdomia netradicine pamoka „Gyvūnai – mūsų draugai“.  Ją organizavo E.Juknevičiūtė, mūsų gimnazijoje praktiką atliekanti VDU studentė, skaityklos vedėja L.Dzingienė, anglų kalbos mokytojai E.Šablinskaja ir P. Juodis. Užsiėmimo tikslas –  efektyviai ugdyti mokinių kalbinę kompetenciją. Tam pasitelkta įvairi veikla pamokoje: mokiniai sprendė kryžiažodį „Surask gyvūną“, dalyvavo Kahoot viktorinoje, emocingai sprendė smagias užduotis iš British Council platformos ir kt. Pamokoje buvo daug pozityvių emocijų ir, žinoma, aktyvi pamoka visada būna kūrybiška, šiuolaikiška, įdomi, įtraukianti kiekvieną mokinį į interaktyvias veiklas.

Mokiniai dėkoja E.Juknevičiūtei, VDU Mokomojo dalyko pedagogikos (Kalbų ugdymo kryptis: anglų kalbos pedagogika ir antroji užsienio kalba) antro kurso studentei, už produktyvią ir naudingą pamoką.