Čempionų titulas apgintas

• Paskelbta: 2023-05-22
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gegužės 18 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VILNIUS TECH) vyko dešimtasis „Makaronų tiltai 2023“ čempionatas. Jo metu buvo statomi tiltai iš makaronų ir aiškinamasi, kuris iš jų atlaikys didžiausią apkrovą.

Šiais metais finale dalyvavo 17 komandų iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Molėtų, Vievio, Vilkijos, Taujėnų, Jurbarko, Troškūnų ir Alytaus. Pirmąją vietą užėmė mūsų  gimnazijos komanda „Vievio tiltai“. Joje  III B klasės mokiniai Domas Juodis, Modestas Jurkevičius, Elvinas Sukackas, Tautvydas Tauras. Tiltas atlaikė 275 kg. Išlaikėme ilgametę tradiciją laimėti finaluose. Renginio organizatoriai išgirdo pažadą dalyvauti čempionate ir kitais metais. Antrąją vietą užėmė komanda „Niutonistai“ iš Taujėnų gimnazijos, jų tiltas atlaikė 101,6 kg apkrovą. Trečioji vieta atiteko VILNIUS TECH studentų komandai „Spagečių būrys“, kurios konstrukcija atlaikė 90,5 kg.

Rytis Šakys, technologijų mokytojas