Džiugus švenčių laukimas

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-12-31

Pakili nuotaika prieš ilgąsias žiemos atostogas, kalėdinės dainos pertraukų metu, netradicinės projekto ,,Kalėdų karavanas“ veiklos – taip gimnazijoje praskriejo paskutinis 2021 metų mėnuo.

6-8 ir I-II gimnazinių klasių mokiniai per dailės pamokas (mokytoja V. Debesienė) pasinėrė į kūrybos pasaulį – naudodamiesi įvairiomis dailės raiškos priemonėmis, kūrė atvirukus. Geriausi mokinių darbai buvo pateikti Tarptautiniam vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursui „Kalėdinis atvirukas“ bei Elektrėnų savivaldybės mokinių kūrybos atvirukų konkursui „Kalėdinis paštas“. Didžioji dalis piešinių puošė gimnazijos fojė ir džiugino gimnazijos bendruomenę. Gruodžio 17 dieną 6B klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Erdvinių snaigių kūrimas“. Mokiniai bendradarbiaudami iš popieriaus gamino snaiges, dalijosi kalėdine nuotaika. Būrelio „Įdomioji kūryba“ nariai (5 kl. mokiniai) taip pat kūrė erdvines snaiges, atvirukus netradicine monotipijos technika. Savo darbeliais mokiniai tikrai pradžiugino artimuosius.

Gimnazijos skaitykloje galima buvo išvysti per technologijų pamokas pagamintų mokinių kūrybinių darbelių parodą „Žiema žiemužė“. Ją organizavo technologijų mokytojos V. Veršylaitė ir D. Šumskienė, bibliotekininkė L. Dzingienė.

6A klasės mokinys Aleksandras Kulik parengė projektinį darbą „Šv. Kūčių burtai“. Jį pristatė 5A ir 6A klasių mokiniams netradicinių lietuvių kalbos pamokų metu (mokytoja A. Barauskienė). 7A klasėje mokytoja A. Barauskienė vedė kalėdinių burtų pamoką. Lietuvių kalbos mokytoja D. Marcinkevičienė su etikos mokytoja D. Šumskiene 7C klasėje vedė integruotą pamoką ,,Kalėdų simbolių reikšmė“. 6C klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje lietuvių kalbos pamokoje ,,Kalėdų sakmės“, ją vedė mokytoja R. Bimbirienė. Netradicinė rusų kalbos pamoka „Naujieji metai“ vyko 7B klasėje (mokytoja I. Rastorgujeva, bibliotekininkė L. Dzingienė).

Kaip ir kiekvienais mokslo metais, gruodžio mėnesį vyko kalėdinės tinklinio varžybos. Tradiciškai gimnazijos ketvirtokai rungėsi su jaunesniųjų klasių mokinių komandomis. Šįkart abiturientams iššūkį metė I ir 8 klasių komandos. Aikštelėje vyko labai įtempta kova, švieslentėje skaičiai keitėsi lėtai – niekas nenorėjo nusileisti priešininkams. Vis tik po įtemptos kovos komandos vietas pasidalijo – stipresnė buvo I gimnazinių klasių komanda.

Klasių valandėlių metu auklėtojai su mokiniais aptarė nuveiktus darbus, kalbėjosi, ką veiks per šventes, klausėsi kalėdinių dainų, keitėsi dovanomis. Bet didžiausia dovana – tai laikas ir dėmesys, kurį skyrė vieni kitiems.