,,Atrask negalioje – galią“

• Paskelbta: 2022-12-08

Neretai mums pritrūksta pasitikėjimo savimi bei motyvacijos, o atrasti įkvėpimą bei drąsos nebijoti siekti savo tikslų, ieškoti teisingų pasirinkimų ir karjeros galimybių yra labai sudėtinga. Norėdama sustiprinti mokinių savivertę socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė Vievio gimnazijos IB klasės mokinius gruodžio 5 dieną pakvietė dalyvauti nuotoliniame motyvaciniame renginyje ,,Atrask negalioje –  galią“. Taip buvo paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena. Šio renginio skleidžiama žinutė – negalia nėra kliūtis siekti tikslų. Tiesioginės transliacijos metu  negalią turintys pranešėjai pasakojo savo sėkmės istorijas.  Renginio turinys buvo integruotas į lietuvių kalbos (mokytoja I. Baliūnienė) ir pilietiškumo pagrindų (mokytojas J. Rūškys) pamokas.