Mokinių taryba Lietuvos Respublikos Seime

• Paskelbta: 2022-12-15

Lapkričio 23-ąją Vievio gimnazijos mokinių tarybos nariai ir savanoriai kartu su mokytoja Vaida Veršylaite vyko į Vilnių. Ekskursija į Lietuvos Respublikos Seimą moksleiviams buvo be galo įdomi. Jie turėjo išskirtinę galimybę pavaikščioti Seimo koridoriais, menančiais Sausio 13-osios įvykius, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą ir kitus Lietuvos valstybingumui svarbius momentus. Moksleiviai galėjo ,,prisiliesti“ prie mūsų valstybės valdymo bei, atsisėdę į žinomų politikų kėdes, ,,tapti“ Seimo nariais, pasvarstyti, ar ateityje patys galėtų būti politikai. Jaunuoliai  lankėsi Kovo 11-osios Akto salėje, pagrindinėje posėdžių salėje ir kitose erdvėse, kuriose vyksta iškilmingos ceremonijos, pasitarimai, sprendžiami aktualiausi mūsų valstybės klausimai bei priimami įstatymai. Mūsų gimnazijos mokiniai susitiko ir bendravo su Seimo nare Edita Rudeliene. Ji moksleiviams papasakojo, kokį kelią pati nuėjo, kol tapo Seimo nare, atskleidė politiko darbo specifiką bei motyvavo jaunuolius siekti savo tikslų ir kitą kartą į šią instituciją grįžti, kai jie būsią tikri politikai, pasiryžę dirbti savo valstybei.

Tikiuosi, kad ši ekskursija gimnazijos mokiniams buvo naudinga ir įkvėpė juos eiti patriotiškumo keliu!

Mokinių tarybos narė  Mingailė Čirvinskaitė