Netradicinė klasės valandėlė – koncertas „Muzika draugams“

• Paskelbta: 2023-05-21

Muzika įvairiomis formomis daugelį iš mūsų lydi kasdieniame gyvenime. Ji padeda atsipalaiduoti, linksmintis, sportuoti ar tiesiog dirbti kasdienius darbus, pakelia nuotaiką. Daugelis žmonių imasi muzikuoti patys. Pianinas, gitara, akordeonas, smuikas, kanklės – muzikos instrumentai, kuriais groja ar grojo daug IA klasės mokinių. 10 iš jų šiais metais sėkmingai baigia Vievio meno mokyklos muzikos skyrių, tad šis, tradicija tapęs kasmetinis  koncertas klasės draugams, buvo paskutinis. Koncertų iniciatorė visada buvo Vievio meno mokyklos mokytoja metodininkė Irena Jasaitienė. Mokiniai ne tik padovanojo bendraklasiams puikų koncertą, bet ir prisiminė savo pirmuosius žingsnius meno mokykloje, kalbėjosi apie tai, kaip jie augo, kaip kartu „augo“ ir jų atliekami kūriniai, kaip muzika padėjo jiems bendrauti, įgyti pasitikėjimo savimi, lavinti atmintį. Muzika jiems jau padovanojo labai daug patirčių, kurios pravers gyvenime.

Vida Jodkė, IA klasės auklėtoja

Nuotraukos: