Vasaris - sveikatingumo mėnuo

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-02-21
  • Kategorija: Aktualijos

Gimnazijoje mokiniams nuolat akcentuojama sveiko gyvenimo būdo nauda, o vasario mėnesį tradiciškai vyksta akcija, skirta fizinės ir dvasinės sveikatos propagavimui. Sveikatingumo mėnesio renginiai atkreipia mokyklos bendruomenės dėmesį į svarbiausius dalykus: sveiką mitybą, judėjimo būtinybę, gerą savijautą.

Šių metų vasarį gimnazijoje irgi organizuotos veiklos, skirtos sveikos gyvensenos ugdymui. 5-6 klasėse socialinė pedagogė metodininkė Aistė Apyvalienė vedė protų mūšius „Sveika gyvensena“. Sveikos gyvensenos stendą pirmo aukšto fojė parengė 8B klasės mokinė Karolina Bartoševič. Įdomios informacijos mokiniai galėjo rasti lankstinukuose, kuriuos platino socialinė pedagogė. Mokytoja Danguolė Šumskienė per technologijų pamokas kalbėjo apie sveiką mitybą, pateikė argumentų, kodėl kruopų patiekalai privalo būti įtraukti į mūsų mitybos racioną ir pabrėžė, kad ypač jaunų žmonių maisto racione turi būti daug kruopų patiekalų, nes juose gausu angliavandenių, maistinių skaidulų, mineralinių medžiagų, kurios labai svarbios mitybos grandinėje. Mokiniai gamino įvairių rūšių kruopų košes. Vasario 9 d. valgyklos vedėja Vida Čibirienė surengė vaisių ir daržovių degustaciją.