Sporto varžybos

• Paskelbta: 2022-10-25

Po ilgos pertraukos Vievio gimnazijoje vėl vyko sporto varžybos.

Spalio 17 d. sporto salėje pirmų ir trečių klasių gimnazistai rungėsi tinklinio varžybose. Dviejų rinktinių komandų kova buvo labai įtempta. Pirmajame kėlinyje pergalę dideliu taškų skirtumu iškovojo pirmokų komanda. Bet trečių klasių gimnazistai nenusileido ir susikaupę laimėjo antrą kėlinį. Trečiasis rungtynių kėlinys buvo intriguojantis. Abi komandos turėjo didelį norą nugalėti ir kovojo iki paskutinio taško. Trečiokai plėšte išplėšė pergalę. Geriausiais žaidėjais pripažinti ir apdovanoti Deimantas Kazlauskas ir Martynas Steiblys.

Spalio 19 d. į aikštelę išbėgo būrys vikrių penktokų. Savo jėgas jie išbandė kvadrato varžybose. Tarpusavyje varžėsi 5A, 5B ir 5C klasių mokinių komandos. Kiekvienos komandos sudėtis mišri: po 4 mergaites ir 6 berniukus. Po įtemptos kovos komandos vietas pasiskirstė taip: I vieta – 5C kl., II vieta – 5A kl. ir III vieta – 5B kl. Nebuvo pamiršti geriausi žaidėjai: trys mergaitės ir trys berniukai apdovanoti saldėsiais. Mokytoja Zita Narkeliūnaitė labai džiaugėsi, kad klasių auklėtojai Violeta Debesienė ir Juozas Ruškys buvo neabejingi savo auklėtinių veiklai: juos palaikė, drąsino ir su jais džiaugėsi pergale.

Informaciją parengė Vakarė Bliujūtė