EPMC ralis

• Paskelbta: 2022-06-03
  • Kategorija: Pranešimai

Vievio gimnazija nuolat bendradarbiauja su Elektrėnų profesinio mokymo centru profesinio informavimo, orientavimo ir konsultavimo klausimais. Kasmet mūsų mokiniai vyksta EPMC organizuojamas atvirų durų dienas, atviras profesinio informavimo pamokos, edukacinius renginius, konkursus. Štai balandžio mėnesį šioje ugdymo įstaigoje mūsų gimnazistai Lietuvos energetikų dieną šventė atlikdami fizikos eksperimentus, dalindamiesi žiniomis apie elektrą, alternatyvias energijos rūšis. Taip pat kartu su Semeliškių gimnazijos bei EPMC mokiniais dalyvavo viktorinoje, kurios nugalėtoja tapo Vievio gimnazijos mokinė Victoria Ibanez Kunauskaitė (IA kl.), o Aurelija Bliakevič (IA kl.) užėmė III vietą.

Gegužės 26 dieną Elektrėnų profesinio mokymo centre mūsų moksleiviai kartu su mokytoja V. Strasevičiene dalyvavo popamokinėje  veikloje „EPMC ralis“. Tikslas – pagilinti IT naudojimo žinias. Mokiniai susipažino su grafikos simuliatoriumi, jį išbandė ir rungtyniavo virtualiose automobilių lenktynėse – kuo greičiau turėjo įveikti 4 km trasos ruožą. Lenktynių trasoje geriausiai pasirodė Domas Juodis (10B kl.),  antrą vietą užėmė Elvinas Sukackas (10B kl.), III  vietą laimėjo Laurynas Kanapickas (10B kl.). Šioje veikloje gautos patirties mokiniams greitai gali prireikti realybėje, mat daugelis, sulaukę nustatyto amžiaus, planuoja praktinių įgūdžių įgyti vairavimo mokyklose.

Vita Strasevičienė, IT mokytoja