Netradicinė pamoka ,,Paukščių sugrįžtuvės"

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-03-12
  • Kategorija: Aktualijos

Kovo 7 dieną mes, 8B klasės mokiniai kartu su savo auklėtoja V. Grincevičiene, dalyvavome netradicinėje biologijos pamokoje, skirtoje paminėti Keturiasdešimties paukščių dieną. Ji kasmet švenčiama kovo 10 d. Pamoką vedė 7C klasės mokinės Agota Barkovskytė, Ivita Klimaitė, Paulina Sabonytė ir Viltė Žuromskytė.

Pamokos pradžioje buvo pateikta teorinė medžiaga: žiūrėjome skaidres apie sugrįžtančius paukščius bei filmuką „Grįžusio gandro kelionės istorija“. Faktai apie paukščius nustebino. Pavyzdžiui, sužinojome, kad didžiausias Lietuvos paukštis – gulbė nebylė, o genys į medžio kamieną gali pastuksenti net 20 kartų per sekundę. Susipažinę su teorine medžiaga, visi pasiskirstėme į grupes, sugalvojome joms pavadinimus ir sprendėme kryžiažodžius. Geriausiai sekėsi „Gegutėms“ ir „Vieversiams“. Tada visi žaidėme mokomąjį vaizdo žaidimą „Kahoot“. Pamokos pabaigoje laimėtojai gavo saldžius prizus.

Ši  netradicinė pamoka ne tik suteikė žinių apie paukščius, bet ir praskaidrino pirmadienio rytą.