Mokinių savivaldos forumas

• Paskelbta: 2022-10-04
  • Kategorija: Aktualijos

Rugsėjo 30 dieną Vievio gimnazijos mokinių taryba dalyvavo EMSIC rinkiminiame mokinių savivaldos forume, kuris vyko Elektrėnų savivaldybėje. Į forumą susirinko šešių mūsų savivaldybės mokyklų atstovai. Balsavimo teisė buvo suteikta visoms mokykloms.

Iki šiol buvęs EMSIC pirmininkas Paulius Sagevičius pristatė praėjusių metų veiklos ataskaitą. Jis džiaugėsi, kad pavyko organizuoti veiklą, daug jaunų žmonių įtraukti į EMSIC, Elektrėnų savivaldybės jaunimo padaliniui atstovauti respublikiniuose renginiuose ir susirinkimuose. Mokinių savivaldų atstovams iškėlus mandatus ir balsavus ataskaita buvo patvirtinta vienbalsiai. Forume dalyvavę Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, administracijos direktorius  Gediminas Ratkevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Džeraldas Dagys, jaunimo reikalų koordinatorė Neringa Pulauskienė dėkojo Pauliui už aktyvų darbą ir palinkėjo sėkmės būsimam EMSIC pirmininkui. Šiais metais į pirmininko postą kandidatavo tik vienas mokinys. Jo kandidatūrai pritarė visi šeši balso teisę turėję mokyklų atstovai. Taigi EMSIC turi naują pirmininką – Nojų Basevičių. Nuoširdžiai Nojui linkime įkvėpimo naujiems darbams, daug gerų idėjų, entuziazmo, o svarbiausia – sėkmės, kurios tikrai prireiks!

Mokinių tarybos narė       Mingailė Čirvinskaitė.