Turtiname žinias Vievio miesto bibliotekoje

• Paskelbta: 2023-01-26

Bendradarbiavimas – tai svarbus gebėjimas, atveriantis galimybes efektyviai siekti savo tikslų, mokytis iš kitų, mokytis lyderystės ir iniciatyvos, įgyvendinti įvairius sumanymus, mokytis kurti santykius su aplinkiniais. Todėl bendradarbiavimas su Vievio Lazdynų Pelėdos biblioteka visada džiugina.

Sausio 27 dieną 7A klasės mokiniai ir jų auklėtoja Asta Barauskienė bibliotekoje susitiko su gamtininku Almantu Kulbiu, kuris pristatė knygą „Bičių pamokos“. Knygoje, kurią mokiniai laikė rankose, yra 12 pamokų apie bites. Susitikimo metu mokiniai sužinojo daug įdomių faktų apie bites, jų vietą gamtos sistemoje, žmonių ir bičių santykių pradžią ir evoliuciją, sužinojo, kaip gyvena bitė ir visa bičių šeima, išvydo pasaulį bičių akimis. Septintokai ne tik atidžiai klausėsi, bet ir aktyviai dalyvavo diskusijoje. Kalbėta apie tai, ko bitės išmokė žmones, kas yra bičiulystė ir kaip tapti bičiuliais. Atsisveikindamas knygos autorius Almantas Kulbis teigė, kad „bitė be mūsų gyventi gali, o mes be jos – ne“.

Knygą „Bičių pamokos“ galima rasti Vievio Lazdynų Pelėdos bibliotekoje.

Radijo žurnalistai