Didžiuojamės, jog esame laisvi!

• Paskelbta: 2023-01-17

Sausio 13 dieną Vievio gimnazijos bendruomenė minėjo Laisvės gynėjų dieną. Ryte, 8.00 val., gimnazijos languose sužibo žvakių liepsnelės. Taip išreikšta pagarba 1991 metų sausio 13 d. žuvusiems Lietuvos laisvės gynėjams. Jie drąsiai stojo į kovą su okupantais ir paaukojo savo gyvybę dėl tėvynės laisvės. Pirmos pamokos metu kalbėta apie šios dienos prasmę, mokytojai, įvykių liudininkai, dalijosi savo prisiminimais, o mokiniai žiniomis apie tos dienos įvykius.

Vievio gimnazijos Mokinių taryba 5-7 klasių mokiniams parengė viktoriną. Atsakinėdami į klausimus, moksleiviai pakartojo, įtvirtino ir praplėtė žinias apie mūsų dabarčiai ir ateičiai svarbius įvykius.

Džiaugiamės, kad šiandien esame laisvi ir nepriklausomi. Laisvės gynėjų diena mums yra tikras patriotiškumo ir meilės Lietuvai simbolis!

Mokinių tarybos narė Mingailė Čirvinskaitė