Tinklinio turnyras

• Paskelbta: 2022-12-12

Vievio gimnazijoje vėl sporto varžybų karštinė. Visą lapkričio mėnesį vyko tarpklasinės tinklinio varžybos. Rungėsi I-IV gimnazinių klasių mokiniai, juos garsiais plojimais, šūksniais palaikė į sporto salę sugužėję draugai bei mokytojai. Varžybos buvo labai įtemptos ir emocingos, visos komandos troško laimėti. Aikštelėje kamuolį mušinėjo ,,Žalgirio“, ,,Boružėlių“, ,,Baudėjų“, ,,Šunų“ bei ,,Bitučių“ komandų žaidėjai. Ketvirtą vietą užėmė ,,Bitučių“ komanda, trečią pelnė ,,Žalgiris“. Puikų komandinį žaidimą demonstravo ir antrą vietą iškovojo mūsų mokyklos ,,senjorų“ – abiturientų – komanda ,,Baudėjai“. Stipriausi buvo trečių klasių gimnazistai – jie tapo turnyro nugalėtojais. Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti Ineta Veličkaitė, IIB klasės mokinė, ir  Benas Jukna, IC klasės mokinys.

Vakarė Bliujūtė