Netradicinė pamoka ,,Gyvūnai – mūsų draugai“

• Paskelbta: 2022-12-06

2022 m.  gruodžio 2 d. Vievio gimanzijos skaitykloje vyko netradicinė pamoka ,,Gyvūnai – mūsų draugai“. Pamokoje dalyvavo 5C klasės mokiniai. Pamoką parengė ir vedė Vievio gimnazijos anglų kalbos mokytojos E. Juknevičiūtė ir E. Šablinskaja kartu su skaityklos vedėja L. Dzingiene.

Šia tema pamoka vedama jau ne pirmus metus todėl, kad mokiniai labai noriai kalba apie gyvūnus. Be to, pamokoje netrūksta ir įvairiausių veiklų. Pirmiausia – populiariausio gyvūnėlio rinkimai. Tokiais 5C klasės mokiniai išrinko katę ir šunį. Mokiniai sprendė kryžiažodžius,  British Councils užduotis,  dalyvavo Kahoot viktorinoje, kuria laimėjo K. Krupa, A. Alaburdaitė ir G. Blaževičius. Visi  mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje.

Anglų kalbos mokytoja E. Šablinskaja