Tapybos darbų konkursas „Rudens natiurmortas 2022 pagal Vincentą van Gogą“

• Paskelbta: 2022-11-20

Lapkričio 8 d. trys Vievio gimnazijos mokiniai: Gabija Rapčinskaitė (5B kl.), Adrian Pavlov (7C kl.) ir Vakarė Bliujūtė (IIIA kl.), išbandė savo jėgas  Kauno r. Lapių pagrindinėje mokykloje vykusiame respublikiniame mokinių tapybos darbų konkurse „RUDENS NATIURMORTAS 2022 pagal Vincentą van Gogą“. Į konkursą atvyko 85 moksleiviai iš 40 Lietuvos ugdymo įstaigų. Mokiniai keturiose amžiaus grupėse (5-6 kl., 7-8 kl., 9-10 kl. ir 11-12 kl.)  laisvai pasirinkta tapybos technika kūrybiškai interpretuodami Vincento van Gogo stilių piešė natiurmortus. Jaunieji dailininkai įgijo naujos patirties, smagiai praleido laiką. Mokiniams buvo įteiktos padėkos. Respublikos dailės mokytojai, tarp jų ir mūsų gimnazijos dailės mokytoja Violeta Debesienė, dalijosi gerąja patirtimi bei tapė savo sukomponuotus natiurmortus.

Lapkričio 16 d. Kauno r. Lapių pagrindinėje mokykloje vyko respublikinio 5-12 klasių mokinių tapybos darbų konkurso „RUDENS NATIURMORTAS 2022 pagal Vincentą van Gogą" parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimo šventė. Renginyje dalyvavo 23 mokiniai ir juos konkursui parengę mokytojai. Mokinių –  konkurso laimėtojų –  darbus komentavo šio konkurso organizatorė, dailės mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė. Adrian Pavlov, mūsų gimnazijos 7C klasės mokinys, 7-8 klasių grupėje pelnė nominaciją už gebėjimą perteikti vaizduojamų objektų medžiagiškumą.

Jaunieji žurnalistai