Lietuva dešimtokų akimis

• Paskelbta: 2022-11-09

IIA, IIB ir IIC klasių mokiniai per pilietiškumo pagrindų pamokas įgyvendino trumpalaikį projektą „Lietuva dešimtokų akimis“,  skirtą Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienai paminėti. Projekto tikslas – pristatyti dabartinę Lietuvos valstybę. Pagrindiniai uždaviniai – surinkti įvairios informacijos apie Lietuvą, parengti meniškai apipavidalintus plakatus ir su savo darbais supažindinti klasės draugus.

Mokinai, pasiskirstę į grupes ir pasirinkę temas, kūrė pristatymus. Projekto rezultatai – plakatai ,,Lietuvos gamtovaizdis“, ,,Lietuvos tradicijos“, ,,Įžymūs Lietuvos žmonės“, ,,Sportinė Lietuva“, ,,Lietuvos gyvūnija“, ,,Lietuvos gyventojai“, ,,Lietuvių išradimai“, ,,Lietuvos religijos“ ir kt. – buvo pristatyti bendraklasiams. Kiekvienoje klasėje buvo išrinkti geriausi darbai, aptartos nesėkmės.

Mokytoja R. Peleckienė