Pyragų diena

• Paskelbta: 2022-11-09

Dar spalio mėnesio pabaigoje Vievio gimnazijos socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė pakvietė visą bendruomenę prisijungti prie socialinės iniciatyvos „Pyragų diena“. Tai akcija, kurios metu galima parodyti savo gerumą ir padėti tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Tad lapkričio 7 d., grįžę į gimnaziją po atostogų, mokiniai susibūrė geriems darbams –  5-8, I gimnazinių klasių mokiniai ir Mokinių tarybos nariai kepė pyragus, vaišino draugus, mokytojus, gimnazijos darbuotojus, o  surinktas lėšas skyrė labdarai. Per ilgąją pertrauką antro aukšto fojė tvyrojo smagi nuotaika: mokiniai džiaugėsi, kad gera dalintis. Juk ne veltui sakoma: „Kai gauni, prisipildo delnai, kai duodi – širdis.“ Susirinkusius mokytojų kambaryje pedagogus šildė ne tik garuojanti arbata, bet ir mintys apie dosnumą, susitelkimą.

Akcijos metu buvo surinkta 87,51 Eur. Lėšos paaukotos VšĮ „Tautmilės globa“ gyvūnų prieglaudai.

Jaunieji žurnalistai