Sporto varžybos

• Paskelbta: 2023-01-31

Laukiamiausias sporto renginys Vievio gimnazijoje yra tinklinio varžybos. Štai ir sausio 23 dieną vyko mišrių komandų tinklinio rungtynės. Jau pats turnyro pavadinimas – „MIX“ – rodo, kad komandas sudarė skirtingų klasių mokiniai. Šįkart savo jėgas išbandyti galėjo ir mūsų gimnazijos aštuntokai. Varžėsi Deimanto Kazlausko, Mato Turevičiaus bei Eimanto Petrovskio vadovaujamos rinktinės. Aikštelėje netrūko emocijų. Susitikimų rezultatai buvo labai panašūs. Tačiau, suskaičiavus taškų santykį, pagrindinį prizą laimėjo Deimanto komanda. Geriausiomis rungtynių žaidėjomis buvo nominuotos Gabija Šimkutė (IIB kl.),  Ineta Veličkaitė (IIB kl.), Urtė Kontarė (IA kl.)  ir Rasa Alaburdaitė (8B kl.).

Sausio 26 dieną Elektrėnų ,,Versmės“ gimnazijoje vyko bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių stalo teniso varžybos. Mūsų gimnazijos komanda – D. Jankaitis, R. Bukšnaitis, R. Sabonis, V. Strignatavičius –  užėmė 2 vietą.

Gabija Šimkutė, jaunoji žurnalistė