Karjeros galimybės besimokant užsienio kalbų

• Paskelbta: 2023-02-08

IIA gimnazinės klasės mokiniams vyko klasės valandėlė ,,Karjeros galimybės besimokant užsienio kalbų“. Ją vedė VDU studentė E.Juknevičiūtė. Mokiniai sužinojo, kokios užsienio kalbos yra dėstomos VDU, kokios yra studijų programos, kokias karjeros galimybes atveria norvegų kalba, kurią ji mokosi VDU studijuodama anglų mokomąją pedagogiką ir kitą užsienio (norvegų) kalbą. Taip pat kalbėjo apie gretutines studijas bei mainų programas ir jų naudą. Studentė papasakojo, kodėl pasirinko pedagogikos studijas, kokius sunkumus ir džiaugsmus patyrė rinkdamasi studijų programą ir besimokydama. Pasidalino ir kitų savo bendraklasių ir draugų patirtimis, pasakojo apie karjerą aviacijos ir krašto apsaugos srityse.

Informacija IIA klasės mokiniams buvo naudinga ir svarbi, nes jie renkasi mokomuosius dalykus ir domisi informacija apie Lietuvos universitetų programas.

Elina Šablinskaja, IIA klasės auklėtoja