Mokomės gyventi sveikai

• Paskelbta: 2023-02-14

Lotyniška sentencija byloja: ,,Mens sana in corpore sano” (,,Sveikame kūne – sveika siela”). Bet kaip gyventi sveikiau? Žmogų, suprantantį sveikos mitybos privalumus, reikia ugdyti nuo mažens, todėl 7C klasės mokiniams vasario 2 d. ir vyko netradicinė pamoka ,,Mokomės gyventi sveikai”. Vievio gimnazijos skaitykloje pamoką vedė anglų kalbos mokytoja E. Juknevičiūtė kartu su bibliotekininke L.Dzingiene. Mokytoja padėjo prisiminti sveikos mitybos taisykles, ,,Maisto piramidės” principus, o atlikdami įvairias užduotis mokiniai aiškinosi, kodėl svarbu maitintis sveikai. Žiūrėdami vaizdo medžiagą, mokiniai sužinojo, ką ir kiek reikia įsidėti į sveikos mitybos lėkštę, diskutavo apie kasdienius mitybos įpročius.

Netradicinėje pamokoje taikyta įvairių mokymo metodų ir priemonių: ,,Kahoot” viktorina, audiovizualinės užduotys, diskusija, klausimai-atsakymai, ,,Minčių lietus”. Reflektuodamas Dominykas Nenartavičius, 7C kl. mokinys, sakė, kad pamoka labai patiko, nes joje buvo šilta atmosfera ir įdomios užduotys.

Užduotis ir pamokos planą ruošė anglų kalbos mokytojos E. Juknevičiūtė, E. Šablinskaja ir V. Špiliauskaitė.

E. Šablinskaja, anglų kalbos mokytoja