Balandžio 2-oji – Pasaulinė autizmo supratimo diena

• Paskelbta: 2023-04-04

Balandžio 2 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė autizmo supratimo diena. Šios dienos tikslas – didinti visuomenės informuotumą apie autizmo spektro raidos sutrikimus, atkreipti atsakingų institucijų dėmesį į kylančias problemas šeimoms, auginančioms autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, ugdyti visuomenės supratimą bei toleranciją kitokiems vaikams ir juos auginantiems tėvams.

Vievio gimnazijos bendruomenė taip pat minėjo šią dieną. 5-6 klasių mokiniai piešė lietaus lašus, tokiu būdu išreikšdami palaikymą, supratimą bei toleranciją ,,lietaus vaikams“ –  asmenims, turintiems autizmo sindromą. Piešinių parodą organizavo mokytoja Violeta Debesienė ir socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė.

5-6 klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Mes visi esame skirtingi, mes visi esame draugai“, kurį organizavo Elektrėnų švietimo paslaugų centras ir savivaldybės socialiniai pedagogai.

Parengė socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė

Nuotraukos: