Konkursas „Kūrybos paukštė – 2024“

• Paskelbta: 2024-05-14

Vilniaus Gabijos progimnazija gegužės 10 d. organizavo respublikinį moksleivių integruotą technologijų ir literatūros konkursą ,,Kūrybos paukštė – 2024“. Konkurso tikslas – skatinti moksleivių kūrybinius polinkius ir suteikti galimybę atskleisti literatūrines bei technologines kompetencijas. Į renginį susirinko kūrybingiausi, kruopščiausi, išradingiausi konkurso dalyviai iš visos Lietuvos.

Technologinio darbo tema – ,,Tvari ateitis”. Sėkmingai šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos 5C kl. mokinė Miglė Miškinytė ir  7B kl. mokinė Ieva Ruseckaitė. Jos laimėjo III vietą.  Gaudrė Petrauskaitė (6A kl.) apdovanota padėkos raštu. Mokines konkursui parengė technologijų vyr. mokytoja Vaida Veršylaitė. Už sėkmingą dalyvavimą konkurse mokinėms ir mokytojai skirti organizatorių diplomai ir dovanos.

Konkursas skatino moksleivių saviraišką, domėjimąsi tautinėmis tradicijomis, puoselėjo kūrybinę vaizduotę, plėtojo Lietuvos mokyklų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Vyr. technologijų mokytoja Vaida Veršylaitė