Kovas – Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

• Paskelbta: 2022-03-16

Kovo  mėnesį Vievio gimnazijos bendruomenė organizuoja veiklas, skirtas patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui. Su patyčiomis kovojame visus metus, tačiau kovo mėnesį kviečiame sutelkti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir jos sprendimo būdus.

Gimnazijoje vyko įvairios socialinės veiklos. Jas organizavo Vievio gimnazijos socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė, klasių auklėtojai. Akcijos metu vyko klasės valandėles apie patyčių prevenciją, intervenciją. Socialinė pedagogė ir 5-8 klasių auklėtojai organizavo „Saugios klasės taisyklių“ kūrimo dirbtuves, kurių metu mokiniai kūrė savo klasei tinkančias saugios aplinkos taisykles. Saldžia dovana buvo apdovanota 7B klasė už informatyviausią, gražiausiai apipavidalintą darbą. Pirmo gimnazijos aukšto fojė socialinė pedagogė buvo parengusi stendą – kryžiažodį.  Jis tapo 5-6 klasių mokinių traukos centru, nes kiekvienas norėjo pasitikrinti savo žinias. Mokiniams ir mokytojams buvo parengti ir padalinti lankstinukai apie patyčias, pagalbos gavimo būdus.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie akcijos. Saugi aplinka – gimnazijos bendruomenės prioritetas.