Vievio gimnazijoje – Pyragų diena

• Paskelbta: 2023-11-06

Dar spalio mėnesio pabaigoje Vievio gimnazijos socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė pakvietė visą bendruomenę prisijungti prie socialinės iniciatyvos „Pyragų diena“. Tai akcija, kurios metu galima parodyti savo gerumą ir padėti tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Tad lapkričio 6 dieną, grįžę į gimnaziją po atostogų, mokiniai susibūrė geriems darbams –  5-8 ir I-III gimnazinių klasių mokiniai ir Mokinių tarybos nariai kepė pyragus, vaišino draugus, mokytojus, gimnazijos darbuotojus. Per ilgąją pertrauką gimnazijos antro aukšto fojė tvyrojo smagi nuotaika: mokiniai džiaugėsi, kad gera dalintis. Susirinkusius mokytojų kambaryje pedagogus šildė ne tik garuojanti arbata, kava, bet ir kepiniai su dosnumo, šilumos prieskoniu.

Bendruomenė surinktas lėšas skyrė labdarai. Šį kartą organizacijai „Niekieno vaikai“, kurios  tikslas –  nė vienas vaikas neturi likti vienišas! To savanoriai siekia rūpindamiesi vienišais vaikais ligoninėse bei krizių centruose. Akcijos metu buvo surinkta 132,57 Eur.

Socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė