Edukacija muziejuje

• Paskelbta: 2024-01-30

Sausio 26 d. IA klasės mokinių grupė kartu su rusų kalbos mokytoja Lina Balaišiene apsilankė Markučių dvare, kur dalyvavo netradicinėje rusų k. pamokoje „A. Puškino pasakos“ ir edukacijoje „Seno dvaro paslaptys“. Muziejaus gidas papasakojo apie A. Puškino gyvenimą ir kūrybą. Mokiniai sužinojo poeto jaunesniojo sūnaus Grigorijaus Puškino šeimos, gyvenusios Markučių dvare, istoriją, susipažino su autentiška XIX a. pabaigos Vilniaus dvarininkų buitimi, pasigrožėjo puikiais Grigorijaus Puškino žmonos Varvaros Puškinos tapybos darbais. Po to mokiniai pasižiūrėjo multiplikacinį filmuką pagal A. Puškino kūrinį „Pasaka apie žveją ir žuvelę“, vertė žodžius ir atsakinėjo į gido klausimus.

Ši edukacinė programa paįvairino rusų kalbos pamokas. Mokytis netradiciškai ir plėsti savo akiratį visiems labai patiko.

Rusų k. mokytoja Lina Balaišienė