Vasaris – sveikatingumo mėnuo

• Paskelbta: 2024-02-21

Akcija ,,Vasaris – sveikatingumo mėnuo“, skirta fizinės ir dvasinės sveikatos propagavimui, tradiciškai vyksta vasario mėnesį. Sveikatingumo mėnesio renginiai atkreipia gimnazijos bendruomenės dėmesį į svarbiausius dalykus: sveiką mitybą, judėjimo būtinybę, gerą savijautą.

Vasario 1 dieną vyko sveiko maisto degustacija, kurią organizavo Vievio gimnazijos valgyklos personalas. Akcijos metu mokiniai vaišinosi vaisiais ir daržovėmis, glotnučiais.

5-ose klasėse vyko klasės valandėlės, kurių metu socialinė pedagogė metodininkė Aistė Apyvalienė organizavo protų mūšius tema „Sveika gyvensena“. Atsakinėdami į klausimus, mokiniai pademonstravo savo žinias apie sveikatingumą. Nugalėtojams buvo įteikti prizai ir diplomai.

Vasario 7 dieną gimnazijos Mokinių taryba III aukšto fojė organizavo fizinio aktyvumo pertrauką, kurios metu šokio-mankštos ritmu ragino bendruomenę visada būti aktyvią ir sportuoti. Ši pertrauka labai patiko mažiausiems gimnazijos mokiniams todėl, kad užsiėmimą vedė vyresnių klasių mokiniai.

Vasario 14 dieną II aukšto fojė bei mokytojų kambaryje socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė su ID klasės mokinėmis vykdė  akciją „Sveikatai dovana“. Mokiniai ir mokytojai galėjo vaišintis obuoliais, vitaminų turinčiu produktu, o, gavę asmeninį palinkėjimą-citatą, sielą praturtinti filosofų, žymių žmonių mintimis apie sveikatą.

Mokiniams išdalintuose lankstinukuose priminta apie menkavertį maistą ir fizinio aktyvumo svarbą.

Auklėtojai klasių valandėlių metu kalbėjo apie žalingų įpročių prevenciją, fizinį aktyvumą, sveiką mitybą.

Parengė socialinė pedagogė metodininkė Aistė Apyvalienė