Edukacinė pamoka MO muziejuje

• Paskelbta: 2022-04-05

Kovo 24d. Vievio gimnazijos 5b ir 6b klasės mokiniams vyko edukacinė pamoka MO muziejuje. ,,Istorijos iš lagamino“ – tai pasakojimo metodika pagrįstas užsiėmimas. Tikslas - mokėti vaizdžiai, įdomiai ir įsimintinai perteikti istoriją.

Mokiniai susipažino su MO muziejaus įkūrimo istorija, aplankė A. Mikšio fotografijų parodą ,,Baxt“, žaidė kūrybiškumą skatinančius žaidimus ir domėjosi muziejininko ir fotografo profesijomis.  MO muziejaus erdvė ir meno kūriniai, kurie kiekvienas savyje jau turi paruoštą istoriją, yra puiki vieta mokiniams patirti kūrybos džiaugsmą. Tad žingsnis po žingsnio lagamino rekvizitai virto istorijomis. Skirtingais metodais kurdami istorijas mokiniai MO muziejuje į pagalbą pasitelkė ir meno kūrinius.

Edukacinė pamoka neprailgo. Mokiniai ugdė kūrybiškumą, aktyvų klausymąsi, viešą kalbėjimą, gebėjimą čia ir dabar analizuoti.