Bendradarbiavimo pamoka

• Paskelbta: 2023-02-20

Vasario 16-ąją vis iš naujo mokomės pasakoti, vertinti ir jausti savo istoriją. Tai šventė, simbolizuojanti stiprybę, vienybę, viltį bei primenanti, kad verta didžiuotis tuo, kas esame, kad prasmingais darbais ir susitelkimu kuriame savo šalies ateitį, kad iškovotą laisvę reikia branginti. Pasitikdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną 7C klasės mokiniai prisijungė prie projekto „Bendradarbiaujančios klasės“ organizuojamų netradicinių ugdymo dienų ir dalyvavo nuotolinėje bendradarbiavimo pamokoje. Pamoką organizavo Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos mokytojos Aistė Kikilaitė, Ingrida Nicelytė, Aušra Ražauskienė ir mūsų gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja R. Bimbirienė. Mokiniai rašė laiškus Lietuvai, kūrė interaktyvius plakatus. Buvo organizuota ir mokinių kurta fotografijų paroda ,,Lietuvos grožis“. Dalyvaudami ,,Quizizz“ viktorinoje, mokiniai pasitikrino, ką žino apie Vasario 16-ąją.

Respublikinis projektas „Didžiausia bendradarbiavimo pamoka“ atneša neįkainojamą patirtį mokytojams ir kūrybišką, įdomų pamokų turinį mūsų mokiniams.

Jaunieji žurnalistai