Valentino diena gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-02-24

Vasario 14 dieną švenčiama Šv. Valentino diena. Šia proga Vievio gimnazijos mokinių tarybos nariai organizavo ,,Meilės paštą“. Visą savaitę prieš žiemos atostogas mokiniai galėjo siųsti laiškelius, atveriančius jų jausmus. Laiškai buvo išdalinti vasario 10 dieną, kai ir vyko renginys VGVD.  16 val.  prasidėjo svarbiausia ir romantiškiausia šventės dalis – šokiai. Tačiau renginyje mokiniai ne tik šoko pagal mėgstamiausių atlikėjų muziką, bet ir atliko įvairias užduotis bei žaidė linksmus žaidimus, pvz., ,,Mikliosios rankytės“, ,,Karštoji kėdė“, ,,Bučiuoklio turnyras“. Taip pat viso vakaro metu buvo siūlomi kandidatai nominacijoms ,,Metų vienišė“, ,,Metų vienišius“ bei „Gražiausia pora“ gauti. Šių metų gražiausia pora buvo išrinkti Ugnė Remytė ir Aivaras Šoštakas!

Visiems dalyviams ši šventė paliko linksmų prisiminimų!

Mokinių tarybos narė Ieva Jodkaitė