Kelionė po magišką M.K. Čiurlionio pasaulį

• Paskelbta: 2023-04-11

Balandžio 6 d. Vievio gimnazijos mokiniai turėjo galimybę pamatyti virtualios realybės filmą ,,Angelų takais“.

Skambant M. K. Čiurliono ir M. Urbaičio muzikai, trimatėje erdvėje mokiniai leidosi į kelionę po meno pasaulį. Pasaulį, kuriame daugiau nei 60 įspūdingiausių ir gražiausių Mikalojaus Konstantino Čiurlionio  kūrinių. Menininko kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas įtraukė į magišką erdvę, kvietė iš arčiau pažinti jame gyvenančius veikėjus, jų aplinką. Nauja tikrovė – ištirpusios ribos, kojos, paskendusios miglos ir rūko patale, kažkur toliuose sužibančios švieselės, visa matantys žvilgsniai – kerėjo žiūrovus, leido patirti mistiško pasaulio dvasią.

Po kelionės virtualioje erdvėje mokiniai kalbėjosi apie patirtus pojūčius, dalijosi įspūdžiais. Daugumą filmas nustebino, sujaudino, sužavėjo...

Mokiniai dėkoja už suteiktą galimybę prisiliesti prie meno per klausą, regėjimą, jutimą.

Milda Ščerbavičiūtė, jaunoji žurnalistė