Paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena

• Paskelbta: 2023-04-05

Balandžio 2 d. 5A klasėje vykusi lietuvių kalbos pamoka buvo skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. 2023 m. Tarptautinės vaikų knygos dienos rėmėjas – IBBY Graikijos skyrius. Tema – „Aš esu knyga, perskaityk mane“. Lietuvių kalbos kabinete mokiniai klausėsi mokytojos R. Bimbirienės skaitomo laiško-kreipimosi, kurį parašė graikų rašytojas Vagelis Iliopoulos. Penktokai dalijosi įžvalgomis, kokią žinutę skaitytojams siunčia šis rašytojas. Mokiniai suprato, kad kreipimesi propaguojamos lygybės, įvairovės, įtraukties vertybės, kad žmonės turi būti tolerantiški ir supratingi.

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadieniu, todėl mokiniai susipažino su įdomiausiais rašytojo gyvenimo faktais, prisiminė, kokias jo sukurtas pasakas skaitė. Po to mokiniai nuėjo į biblioteką. Gimnazijos bibliotekos vedėja V. Selskienė pristatė Tarptautinei vaikų knygos dienai skirtą parodą, papasakojo apie penktokams rekomenduojamas skaityti knygas.

Mokiniai įsipareigojo būti aktyviais knygų skaitytojais.

Jaunieji žurnalistai

Nuotraukos: