Projektas „Atgal į mokyklą“

• Paskelbta: 2023-06-01

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojai R. Peleckienė ir J. Rūškys nusprendė dalyvauti projekte „Atgal į mokyklą, kurį organizavo LR Užsienio reikalų ministerija. Šio projekto tikslas - suteikti galimybes moksleiviams ir jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, pasirengusiais imtis reikalingų  pokyčių Lietuvoje ir ES.

Gegužės 19 dieną IB, IIA ir IIC klasių mokiniai dalyvavo susitikime su LR Užsienio reikalų ministerijos ryšių su diaspora skyriaus patarėja Gabija Raslanaite, kuri yra buvusi mūsų gimnazijos mokinė. Gabija mokiniams plačiau papasakojo, kas yra Europos Sąjunga (ES), kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu ir kaip visi galime prisidėti prie bendros saugios, tvarios, inovatyvios ES kūrimo. Susitikimo pabaigoje mokiniai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje ir pasitikrinti tai, ką sužinojo. Aktyviausiai klausinėję ir daugiausiai taškų viktorinoje surinkę mokiniai buvo apdovanoti dovanėlėmis.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojai R. Peleckienė ir J. Rūškys

Nuotraukos: