Tarptautinės vaikų gynimo dienos minėjimas

• Paskelbta: 2023-06-03

Birželio 1 d. 8D klasės mokiniai su klasės auklėtoja, socialine pedagoge Aiste Apyvaliene minėjo  Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Skanaudami ledus Vievio ežero pakrantėje, mokiniai dalinosi ryškiausiais vaikystės prisiminimais. Jie  žmogaus širdyje išlieka visą gyvenimą. Prisimindamas žmogus tarsi prisiliečia prie vaikiško atvirumo pasauliui, nuoširdaus smalsumo aplinkai ir siekio viską sužinoti, pažinti. Smagiausia buvo prisiminti žaidimus, kuriuos žaidė, kai buvo maži.

Pasak anglų rašytojos George Eliot, „rožei spalvas ir kvapą teikia šaknys, žmogui dorybes – vaikystė“. Nuo vaikystės kiekvienas kaupia patirtį – išmoksta elgesio normų, formuojasi pažiūros į daugelį dalykų, vertybės. Augdami vaikai turi žinoti savo teises ir pareigas. Jas aštuntokai irgi prisiminė. Aktyviausiam ir daugiausiai žinojusiam mokiniui buvo įteikta LR  Konstitucija.

Informaciją pateikė Aistė Apyvalienė

Nuotraukos: