Tęsiame dalyvavimą projekte „Bendradarbiaujančios klasės“

• Paskelbta: 2024-02-25

Kasmet projekto ,,Bendradarbiaujančios klasės“ organizatoriai suburia Lietuvos moksleivius ir mokytojus į Didžiausią bendradarbiavimo pamoką, skirtą Vasario 16-ajai  paminėti. Jau ne pirmi metai prie šio projekto prisijungiame ir mes.

8C klasės mokiniai Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėjo bendroje nuotolinėje pamokoje su Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos mokytojų Ingridos Rimienės, Aistės Kikilaitės ir Aušros Ražauskienės mokiniais. Pamokos tema ,,Lietuvos vizija“. Abiejų mokyklų ugdytiniai sužinojo ne vieną įdomų faktą apie Nepriklausomybės Aktą, prisiminė, kodėl švenčiame Vasario 16-ąją (žinias pasitikrino internetiniu apklausų įrankiu Quizizz), bandė atrasti Lietuvos kodą, naudodamiesi dirbtiniu intelektu  kūrė Lietuvos 2050 viziją.

Veikla buvo ir įdomi, ir prasminga, ugdanti mokinių kompetencijas. Lauksime kito susitikimo.

R. Bimbirienė, lietuvių kalbos mokytoja