Valentino diena Vievio gimnazijoje

• Paskelbta: 2024-02-21

Vasario 14 dieną tradiciškai paminėjome Valentino dieną. Nuo savaitės pradžios II aukšto fojė veikė ,,Meilės dienos paštas“. Visi mokiniai galėjo rašyti laiškus savo draugams, mokytojams ar net nepažįstamiems, o per Valentino dieną laiškai buvo išdalinti. Tai buvo labai šilta, maloni bei širdį paliečianti veikla!

Organizavome žaidimą „Susirask porą“: mokiniai traukė lapelius, ant kurių buvo parašytas skaičius, ir ieškojo sau poros – žmogaus, ištraukusio tokį patį skaičiuką. Be to, per pertraukas po gimnaziją vaikščiojo Mokinių tarybos nariai ir užduodavo įvairių klausimų, į kuriuos atsakiusieji gaudavo prizą – rožytę.

Taip pat buvo paskelbti konkurso ,,Gražiausia metų pora“ ir „Metų vienišius“ nominacijų laimėtojai. Konkurso rezultatai tokie:

,,Metų vienišė“ – Emilija Veršilaitė

,,Metų vienišius“ – Kajus Vaicekauskas

,,Gražiausia metų  pora“ – Liutauras Juodvalkis ir Eneida Sinkevičiūtė.

Džiaugiamės visais, kurie padėjo kurti romantišką atmosferą, bei tikimės, kad patiko Mokinių tarybos organizuota Valentino dienos veikla.

VGMT narys Adrian Pavlov