Spalvų savaitė

• Paskelbta: 2024-05-25

Gegužės 20-24 d. Vievio gimnazijoje vyko renginys ,,Spalvų savaitė”. Mokiniai, mokytojai bei kiti gimnazijos darbuotojai buvo pakviesti kiekvieną dieną dėvėti vis kitų spalvų drabužius ar bent aksesuarus. Spalvų savaitę pirmadienį pradėjome pasipuošę geltonai ar baltai. Antradienio spalvos – rožinė, mėlyna, trečiadienio – žalia, ruda, ketvirtadienio – violetinė, oranžinė, penktadienio – raudona, juoda.

Mokinių taryba šia iniciatyva siekė telkti gimnazijos bendruomenę, praskaidrinti visų nuotaiką. Ko gero, aktyviausiai renginyje dalyvavo „tryliktoji klasė“ – mokytojai. Šiek tiek liūdna, kad daugelis moksleivių nepalaikė mokinių tarybos iniciatyvos. Norisi tikėti, kad jų širdys ir mintys žėri įvairiausiomis spalvomis, nors aprangoje tai ir neatsispindi.

Vievio gimnazijos mokinių tarybos kuratorė Vaida Veršylaitė