Tinklinio aikštelės atidarymas

• Paskelbta: 2024-09-12

Jau vasarą miestiečių žvilgsnius ėmė traukti naujas sporto objektas šalia Vievio gimnazijos. Čia buvo įrengta lauko tinklinio aikštelė.

Rugsėjo 10 dienos popietę vyko šios aikštelės atidarymo šventė, kurią organizavo fizinio ugdymo mokytoja Zita Narkeliūnaitė ir Vievio gimnazijos mokinių taryba. Buvo surengtos pirmosios gimnazijos mokinių – tinklinio mėgėjų – varžybos. Rungtyniavo keturios komandos. Palaikyti besivaržančių draugų susirinko didelis būrys gimnazistų. Pergalę šventė 3-oji komanda, kuri buvo apdovanota saldžia dovanėle.

Dėkojame Elektrėnų savivaldybės tarybos nariui Aleksui Urvakiui už pagalbą įrengiant aikštelę, mokytojai Zita Narkeliūnaitei už teisėjavimą ir saldų prizą! Tikimės, kad nauja sporto erdvė taps puikia vieta tiems, kurie mėgsta kolektyvinį sportą ir aktyvų laisvalaikį. Linkime visiems saugaus žaidimo.

Vievio gimnazijos mokinių taryba