„MES KURIAME“

• Paskelbta: 2024-10-04

Nuo 2024 m. spalio 2  dienos  Vievio gimnazijos skaitykloje eksponuojama  mokytojų bei gimnazijos darbuotojų keramikos darbų paroda „MES KURIAME“. Ši paroda skirta Tarptautinei mokytojų dienai paminėti ir atskleidžia, kokie talentingi Vievio gimnazijoje dirbantys žmonės.

Lipdyti ir glazūruoti kolegas subūrė dailės mokytoja Violeta Debesienė. Jau antrus  metus mokytojos iniciatyva vyksta keramikos užsiėmimai. Mokytoja Violeta  kantriai ir nuoširdžiai dalijasi su kolegomis sukauptomis žiniomis bei talentu, moko taip pačios pamėgtos keramikos.  „Mūsų rankose molis virsta grakščiais, elegantiškais, paslaptingais, savito stiliaus meno kūriniais. Kolegų talentas ir fantazija leidžia moliui pražysti ir formomis, ir spalvomis. Bendraujame, kuriame, atsipalaidavę pabėgame nuo ypač greitai besisukančio pasaulio. Pasineriame į kūrybinį procesą. O kas gali būti jaukiau už savomis rankomis sukurtas dekoracijas saviems namams“, –dalinasi mintimis dailės mokytoja.

Smagu, kad gimnazijoje ne tik mokiniai, bet ir suaugusieji gali išlaisvinti savo fantaziją.

Kviečiame pasigrožėti sukurtais darbais.

Parodos organizatoriai