Programavimo konkursai

• Paskelbta: 2024-03-03

2024 m. vasario pradžioje nuotoliniu būdu vyko dr. Juozo Petro Kazicko moksleivių programavimo konkurso regioninis etapas, kuriame galėjo dalyvauti  9-12 klasių mokiniai. Konkurso tikslas – skatinanti moksleivius domėtis informatikos mokslais, sudaryti galimybę pasitikrinti savo žinias ir gebėjimus sprendžiant programavimo užduotis. Regioniniame konkurso etape dalyvavo 62 šalies mokyklų atstovai, tarp jų ir mūsų IV gimnazinių klasių mokiniai Matas Brazauskas ir Tautvydas Tauras. Dzūkijos regiono konkurse mūsų gimnazijos mokinys Tautvydas Tauras užėmė  II vietą, o Matas Brazauskas – III vietą. Šie mokiniai kartu su mokytoja V. Strasevičiene buvo pakviesti dalyvauti finaliniame konkurso etape.

Finalinis etapas – dr. Juozo Petro Kazicko moksleivių programavimo konkurso forumas – vyko vasario 24 d. Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultete. Forumo metu moksleiviai sprendė organizatorių paruoštas programavimo užduotis. Kol organizatoriai tikrino mokinių pateiktus atsakymus ir skaičiavo balus, renginio dalyviai leido laiką žaisdami KTU IF Virtualios ir papildytos realybės technologijų laboratorijų komandos kurtus žaidimus, išbandė savo jėgas fakulteto studentų surengtame IT konkurse, kuriame Tautvydas Tauras užėmė I vietą. Paaiškėjus rezultatams, Kazickų šeimos fondo bei konkursą remiančių įmonių prizais buvo apdovanoti abiejų etapų nugalėtojai. Tautvydas ir Matas gavo piniginius prizus ir kitas dovanas už regioniniame etape užimtas prizines vietas.

V. Strasevičienė, informacinių technologijų mokytoja