Respublikinė tiriamoji-praktinė gamtos mokslų konferencija

• Paskelbta: 2024-03-25

Kovo 20 dieną IB klasės mokinės Augustė Araneckytė ir Meida Granickytė  dalyvavo septintoje respublikinėje 8-12 klasių  mokinių  tiriamojoje-praktinėje gamtos mokslų konferencijoje „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“. Į kūrybišką ir aktyvią veiklą savo ugdymosi įstaigose įsitraukė ir konferencijoje tos veiklos rezultatais dalijosi 42 Lietuvos mokyklų atstovai. Buvo perskaityti net 82 pranešimai.

Plenarinį posėdį pradėjo Ieva Budraitė – Žaliosios politikos instituto direktorė tarptautinei ir projektinei veiklai. Ji skaitė pranešimą „Klimato krizė: kodėl svarbu veikti čia ir dabar“. III kurso medicinos studentė Evita Sėrikovaitė pristatė darbą „ Ftalatų poveikis vaisingumui ir embrionų vystymuisi“.

Mūsų gimnazijos mokinės pristatė tiriamąjį darbą „KĄ ŽINOTE APIE TANINĄ?” Be to, gimnazistės turėjo galimybę išklausyti įvairių pranešimų, pasisemti patirties iš bendraminčių.

Pasidžiaukime, kad dvi iš 135 mokinių, skaičiusių pranešimus, buvo ir mūsų  gimnazijos mokinės.

Chemijos mokytoja S. Butkutė