FILMŲ FESTIVALIS, 2024

• Paskelbta: 2024-03-13

Nuo 2023 metų Vievio gimnazijos mokiniai ir mokytoja Vaida Barščevičienė vykdo bendradarbiavimo projektą „BRIDGES“. Projekto tikslas yra tobulinti komunikavimo kompetenciją ir anglų kalbos vartojimo įgūdžius. Filmų festivalis, kuris vyko vasario 13 dieną nuo 13.00 iki 16.00 valandos, – tai jau ketvirtas šio projekto etapas. Renginio metu mokiniai žiūrėjo pačių sukurtus filmus, diskutavo, vaišinosi arbata, žaidė, bendravo.

Vievio gimnazijos moksleiviai pristatė septynis filmus paaugliams aktualiomis temomis: „Chasing Shadows, Breathing Life“, „Better Run Fast“, „An Infected Doll“, „Shining Eyes“, „The Cursed Amulet“, ,,Silent Betrayal“, „Are Aliens Real?“

Elektrėnų progimnazijos ugdytiniai taip pat sukūrė septynis filmus: „Chuligan Rider“, „The Last Text“, „Believe In Yourself“, „Insecurity“, „It Is Everywhere“, „The Scariest Moment“, „Stalker“.

Šio festivalio geriausiu filmu išrinktas Elektrėnų ,,Ąžuolyno“ progimnazijos mokinių kūrinys „Chuligan Rider“. Jo autoriai – Enrika Poberežnytė (8f), Simonas Sčiuka (8f), Adomas Laimutis (8f) – apdovanoti statulėle,  pavadinta ANTONU (ne ,,Oskaru“!).

Visiems festivalio dalyviams įteikti diplomai. Be to, mokiniai turėjo galimybę nusifotografuoti prie labai gražiai dekoruotos filmų festivalio sienelės, kurią sukūrė 6c klasės mokinės  Austėja, Beata ir Džestina.

Visi dalyviai puikiai praleido laiką ir laukia kitų projekto „BRIDGES“ etapų.

Mokytojos Asta Makarevičiūtė ir Vaida Barščevičienė