Kaziuko mugė Vievio gimnazijoje

• Paskelbta: 2024-03-05

Kovo 4 d. 9.40-10.55 val. Vievio gimnazijos I aukšto fojė virto prekyviete. Čia  šurmuliavo Kaziuko mugė. 5-8 kl. mokiniai, mokytojai viliojo pirkėjus įvairiausiais gardumynais, dekoro detalėmis, papuošalais, suvenyrais. Aidėjo šventinis klegesys: vieni džiaugėsi, kad puikiai sekasi prekiauti, o kiti džiūgavo galėdami ir pavalgyti, ir pasipuošti, pabendrauti bei dėl kainų pasiderėti.

Mugei  pasibaigus, daugelis į namus parsinešė ir gerą nuotaiką, ir Kaziuko mugėje įsigytų gėrybių. Bet svarbiausia, kad mokiniai tokių renginių metu mokosi ne tik kultūringai bendrauti, derėtis, bet ir džiaugtis kitų sukurtais meniškais dirbiniais, pasisemti kūrybinių idėjų.  Gera pabūti kartu ir pasitikti pavasarį.

Mugės organizatorė A. Apyvalienė, socialinė pedagogė