Tinklininkių pergalė

• Paskelbta: 2024-03-19

Lietuvos mokyklų žaidynės – tai didžiausias moksleiviams skirtas sporto renginys Lietuvoje. Žaidynių tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams per sportą ugdyti save, socializuotis, išmokti siekti užsibrėžtų tikslų ir kartu su bendraamžiais džiaugtis sportine veikla. Į žaidynių programą įtraukta 21 sporto šaka, taip kiekvienas moksleivis skatinamas rasti sau pačią tinkamiausią. Populiariausių sporto šakų varžybos vykdomos penkiais etapais – mokyklų, savivaldybių, zoniniu, tarpzoniniu ir finaliniu.

Kovo 13 dieną savivaldybės mokyklų žaidynių varžybose savo jėgas išbandė tinklininkės. Mūsų gimnazijos atstovės, sutvardžiusios sportinį jaudulį ir pasitikėdamos savo jėgomis, žaidė puikiai. Varžybos vyko iki dviejų iškovotų pergalių. Merginų tinklinio komanda – Evelina Grigorjevaitė (8B), Airina Rimkevičiūtė (IIB), Augustė  Kasperovičiūtė (IIB), Urtė  Stoškutė (IIB), Urtė  Kontarė (IIA), Marija  Januškevičiūtė (IIA), Meida Granickytė (IB), Ugnė  Rėmytė (ID) – laimėjo pirmą vietą.

Džiaugiamės ir linkime mūsų gimnazijos tinklininkėms sėkmės Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose.

Zita Narkeliūnaitė, fizinio ugdymo mokytoja