Kelionė į Latviją

  • Paskelbė : Justinas Mickūnas
  • Paskelbta: 2024-05-30
  • Kategorija: Renginiai

Vievio gimnazijos 5A  ir 6C klasių mokiniai kartu su auklėtojomis V.Gildutiene ir E.Šablinskaja 2024 m. gegužės 18 dieną pasirinko praleisti aktyviai – vykti į pažintinę kelionę. Nuspręsta aplankyti Latviją.

Kelionę mokiniai pradėjo Kemerių nacionaliniame parke. Žygiui iš trijų siūlomų maršrutų jie pasirinko vidutinį – 3,5 km. Einant per pelkę nutiestais takais, atsivėrė kerintys vaizdai: mažos, lyg japoniški bonsai, pušelės, liauni berželiai, viržių kupstai, akivarai, spanguolynai. Akis džiugino išsaugotas nepaprastas gamtos grožis, prižiūrėti parko takai, apžvalgos aikštelės. Kai kuriems mokiniams parkas priminė savanų grožį. Sunku su tuo nesutikti.

Toliau vyko pažintis su didžiausiu Baltijos pajūrio miestu Jūrmala, kuriame sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai.     

Pabuvoję „Kiškių saloje“ ir apžiūrėję Rygos TV bokštą, mokiniai nuvyko į Rygos senamiestį. Pasivaikščioję siauromis senamiesčio gatvelėmis, jie pakilo į Katedros apžvalgos aikštelę pasigrožėti Ryga iš viršaus.

Kelionė neprailgo ir kiekvienam paliko daug smagių prisiminimų.

Elina Šablinskaja, 6C klasės auklėtoja

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos