Karjeros dienos gimnazijoje

• Paskelbta: 2022-06-13

Karjera – visą gyvenimą trunkanti asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo patirčių seka. Tad siekiant ugdyti mokinių karjeros kompetencijas, tradiciškai rengiami susitikimai su buvusiais gimnazijos mokiniais. Šį kartą mielai patirtimi dalijosi Simona Petrauskaitė.

1a, 1b, 1c, 2b, 3b klasių mokiniams vyko netradicinės pamokos ,,Mano karjeros galimybės“. Gimnazistai  ne tik buvo atidūs klausytojai, bet ir aktyviai dalyvavo pokalbyje, uždavė klausimų. S.Petrauskaitė mokiniams papasakojo apie karinės tarnybos galimybes ir asmeninį bei  profesinį tobulėjimą. Dar labiau mokinius žavėjo galimybė derinti medicinos studijas su karine tarnyba.

4a ir 4b klasių mokiniams vyko integruota istorijos ir žmogaus saugos pamoka ,,Terorizmas – ekstremali situacija.“ Netradicinėje pamokoje S,Petrauskaitė gimnazistams paaiškino, kokios galimos terorizmo grėsmės, kaip piliečiai turėtų elgtis teroro išpuolio atveju.

Visą gegužės mėnesį besitęsiantis netradicinių pamokų ciklas buvo vertingas mokiniams.

D.Raslanienė,  R.Peleckienė, E.Juknevičiūtė