Lietuvos moksleivių menines saviraiškos konkursas

• Paskelbta: 2023-06-05

2023 m. birželio 3 d. Vilniuje, Markučių dvare, vyko konkurso „Mano Aleksandras Puškinas XXIII“ apdovanojimo renginys. Markučių dvaro administracija konkursą organizuoja jau 23 kartą. Konkurse dalyvavo apie 200 mokinių iš 60 Lietuvos mokyklų. Tarp jų buvo ir Vievio gimnazijos mokiniai.  Šiame konkurse mūsų gimnazistai dalyvauja antrą kartą.

Mūsų mokyklai atstovavo  IIC mokinė Eveliuna Giraitytė ir IC klasės mokinė Sandra Kuncevičiūtė. Už dalyvavimą konkurse mokinėms buvo įteikti  diplomai ir atminimo dovanos. Pasiruošti konkursui padėjo technologijų mokytoja Vaida Veršylaitė ir rusų kalbos mokytoja Irina Rastorgujeva.

Džiaugiamės, kad mokiniai dalyvauja įvairiuose konkursuose ir garsina mūsų gimnaziją!

Rusų kalbos mokytoja I. Rastorgujeva

Nuotraukos: